xn_mi_notebook_pro2
Mi Notebook Pro
Rada Mi Notebook Pro je určená pre ľudí, ktorý hľadajú skvelý pomer ceny a výkonu. Ponúka elgantný tmavošedý vzhľad s procesormi od Intel Core i5 až po i7 a dedikované grafické karty. Vyššia výbava zvládne bezproblémovo aj náročné softwéry či nové herné tituly.
xn_check

Výborný pomer ceny a výkonu

xn_check

Vysoký výkon a rýchly chod

xn_mi_notebook_air2
Mi Notebook Air
Mi Notebook Air má kompaktné rozmery (13″). Je vhodný ak s notebookom často cestujeme a potrebujeme aj slušný výkon. Má jednoduchý dizajn a konfigurácia notebooku siaha až po možnosť Intel Core i7  či omnoho viac.
xn_check

Kompatkné rozmery

xn_check

Veľký výber konfigurácie

xn_mi_gaming_laptop2
Mi Gaming Laptop
Rada herných notebookov s označením Mi Gaming určená pre hranie aj tých najnovších herných titulov. Nájdeš na ňom podsvietenú klávesnicu a vo výbave nájdeš výkonné procesory či rôzne dedikované grafické karty.
xn_check

Masívny výkon pre hry

xn_check

Najlepšie komponenty

xn_mi_notebook_ruby2
Mi Notebook Ruby
Mi Notebook Ruby má o čosi bežnejší dizajn ako ostatné modely Xiaomi notebookov. Je určený napríklad do firiem či škôl, no napriek tomu sa o výkon netreba obávať.
xn_check

Jednoduchý dizajn

xn_check

Vhodný pre prácu

xn_redmibook2
Redmibook
Najnovšia rada Redmibook nám prináša nevídane lacné notebooky, ktoré sú vybavené veľmi dobre. Ide o 14″ palcové laptopy, ktoré aj napriek nizkým cenám výkonom vynikajú.
xn_check

Výborný pomer ceny a výkonu

xn_check

Kompaktné rozmery