Zariadenia

Xanes LED baterka má svietivosť 1800 lm, vode odolnosť, dobíjanie cez USB a stojí len 10 €!

Značka Xanes prichádza s parádnou outdoorovou LED baterkou, ktorá ťa nadchne svojim vlastnosťami. Pomer kvality a ceny z nej robí skutočne veľmi zaujímavý a dostupný produkt.

Neuveriteľný pomer ceny a výbavy

Ide o novinku, ktorú si môžeš predobjednať za skvelú cenu iba 10 € / 258 kč u známeho predajcu Banggood. Poštovné s názvom Standard Shipping je úplne zadarmo a nakoľko je cena baterky nízka, nehrozia žiadne colné poplatky.


Kupónová cena
24,20€
24,20€
Kupón
výpredaj

1800 lm, vode odolnosť a omnoho viac

LED baterka XANES 3320 je dodávaná s výkonnou LED diódou XHP50, ktorá má životnosť až 100 000 hodín. Intenzita žiarenia je na úrovni 1800 lúmenov. Má 5 rôznych módov svietenia: silné svetlo, stredná intenzita, slabé svetlo, stroboskopické svetlo a pomalé SOS blikanie.

Má rozmery 17,5 x 5 cm a hmotnosť 313 gramov. Telo baterky je vyrobené zo zliatiny hliníka. Je ľahké a pritom tvrdé a odolne voči poškodeniu. V prípade potreby je možné telo baterky použiť aj na iné účely, ako sú napríklad údery, rozbitie skla a podobne.

Baterka Xanes 3320 má navyše certifikát odolnosti voči vode IP6. Baterka je dodávaná v dvoch farebných vyhotoveniach: čierna alebo kamufláž. Zariadenie má vstavaný akumulátor s dlhou životnosťou. Nabíjanie prebieha pomocou pribaleného kábla z akéhokoľvek USB portu.

Vzhľadom na svoje vlastnosti je LED baterka Xanes 3320 vhodná pre milovníkov športu v prírode a na niektoré outdoorové aktivity, ako je poľovníctvo, jazda na bicykli, horolezectvo, kemping a podobne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *