Zariadenia

WLtoys 4×4 RC auto s rýchlosťou až 50 km/h aj LED svetlami poskytne poriadnu dávku zábavy za výbornú cenu

Aj ty si obľuboval v detstve autíčka na diaľkové ovládanie? Tento druh zábavy má dokonca pravidelne svoje vlastné závody a svoj výkonný model si teraz môžeš za skvelú cenu zakúpiť aj ty. Konkrétne prostredníctvom známeho e-shopu Banggood.com.

Veľmi dobrá cena

Predajca do akciovej ponuky zaradil model RC auta od výrobcu WLtoys, ktorý ponúka poriadnu dávku zábavy vďaka 4×4 pohonu či vysokej rýchlosti. V bleskovom výpredaji ho môžeš mať výrazne lacnejšie. Navyše ide o ideálny vianočný darček nielen pre malých, ale aj veľkých.


Kupónová cena
119,55€
119,55€
Kupón
výpredaj

💡 Deal Planet TIP: V objednávke odporúčame zvoliť dopravu EU Priority Line. Je za malý poplatok a táto doprava ti zaručí doručenie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Clo a DPH za teba zaplatí predajca. Cena v zľave je tak pre teba finálna, ktorú zaplatíš.

Pohon 4×4 a rýchlosť až 50 km/h

Profesionálne modely často ponúkajú naozaj výkonné špecifikácie. Hoci tento model je určený skôr pre zábavu, za svoje špecifikácie sa rozhodne nemusí hanbiť. Kvalitná a odpružená konštrukcia s pohonom všetkých kolies a bohatou mierou zvládania nerovností sa hodí vhod najmä pri náročných podmienkach v exteriéri ako kamene, piesok a pod.

WLtoys 12428 model to skutočne zvládne, a to dokonca s maximálnou rýchlosťou až 50 km/h. Ponúka tiež pohon všetkých kolies 4×4, vďaka čomu sa s ním vyblázniš aj v teréne.

Model sa predáva v mierke 1:12, jeho hmotnosť sa zastavila na úrovni 1435 gramov. Rozmery samotného modelu terénneho auta sa zastavili na hodnote 42 x 24,5 x 18 centimetrov. Poteší LED osvetlenie modelu a chýbať nemôže ani ovládač s tradičným kolieskom pre ovládanie štyroch smerov – dopredu, dozadu, doľava a doprava.

Dosah 100 metrov

Frekvencia diaľkového ovládania je 2,4G, ovládanie si vyžaduje 2 kusy 1,5W AA batérií. ktoré nie sú súčasťou balenia. Diaľkové ovládanie má dosah približne 100 metrov. Samotné auto je napájané Li batériou s kapacitou 1500 mAh, ktorá je súčasťou balenia.

Ponúkne 10 minút jazdy na plný výkon a nabije sa za približne 3 hodiny. Ak si chceš aj ty užiť zábavu s rýchlym a šikovným modelom na diaľkové ovládanie, neváhaj a využi aktuálnu skvelú ponuku s nízkou cenou.

Viac článkov o bláznivých čínskych výtvoroch posielame aj e-mailom. 👇

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *