Zariadenia

H96 Max X3 je jeden z najvýkonnejších TV boxov. Má 4 GB RAM, 128 GB pamäť, podporuje 8K a má parádnu cenu

Značku H96 si u nás už mal možnosť vidieť. Ponúkajú hlavne TV boxy v dobrom pomere ceny a kvality. Ich model X3 podporuje až 8K rozlíšenie, má dostatočný výkon aj zaujímavý kruhový tvar s displejom.

Predajca Banggood si pre nás pripravil bleskový výpredaj, v ktorom ponúka TV box za veľmi výhodnú cenu!


Kupónová cena
66,72€
66,72€
Kupón
Výpredaj

Odporúčame ti samozrejme dopravu EU Priority Line, keďže sa objednáva z čínskeho skladu. Za tú si musíš priplatiť, no garantuje žiadne poplatky naviac (bez cla a DPH).

Zaujímavý kruhový dizajn aj s displejom

H96 Max X3 má kruhový dizajn a vcelku kompaktné rozmery. Displej zobrazuje čas, pripojenie a pár ďalších praktických notifikácií.

Pri televízii ho teda môžeš využiť aj ako praktické hodiny. Má rozmery 114 x 21 mm a váhu 400 gramov. V balení prichádza aj s ovládačom.

Poriadny výkon a Android 9.0

Vo vnútri obsahuje až 4 GB RAM, čo je na TV box slušná kapacita. Ako hlavný čip na spracovanie procesov bol použitý 64-bitový Amlogic S905X3 s jadrami ARM Cortex-M.

Obsahuje aj 128 GB úložisko na nejaké tie dáta a aplikácie. Je typu eMMC, RAM je typu DDR3.

Systém je položený na operačnom systéme Android 9.0 s úpravami od výrobcu. Podporuje teda bežné aplikácie z Google Play ako YouTube, Netlfix či Spotify.

Od výroby obsahuje aj napríklad Google Chrome a môžeš bez problémov surfovať po internete. Z obyčajnej televízie tak budeš poriadnu smart TV.

Podpora 8K, bohaté rozhranie

TV box dokáže spracovať až 8K rozlíšenie, ktoré potom konvertuje na stále vysoké 4K rozlíšenie. Výstupné rozlíšenie je teda 4K.

Na bočnej strane sa rozprestiera slot na SD kartu, SPDIF port, AV, HDMI, ethernet, USB 2.0 a USB 3.0 porty. Má tak teda to hlavné a niečo naviac.

Bluetooth aj Wi-Fi

Konektivitu dopĺňa ešte aj Bluetooth a Wi-Fi. Pokiaľ nemáš LAN kábel, stačí sa pripojiť na domácu sieť.

Cez Bluetooth je možné pripojiť externé zariadenia a využiť aj gamepad na hranie hier. Pokiaľ danú hru zvládne TV box, môžeš premeniť svoju televíziu na náhradu hernej konzoly.

Súvisiace príspevky

Komentáre pre “H96 Max X3 je jeden z najvýkonnejších TV boxov. Má 4 GB RAM, 128 GB pamäť, podporuje 8K a má parádnu cenu

  1. Marcel píše:

    H96 android 9 zrusene aktualizacie uz nepusti ani na obchod play.dialkove slabota vrzga..lacne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *