Zariadenia

Teclast F5 R je ultrabook s 360° otočným displejom a procesorom 9. generácie. Dostal výraznú zľavu.

Teclast je čínska spoločnosť zameraná hlavne na segment notebookov. Snažia sa prinášať lacné výrobky, no stále so štandardnou výbavou a niekedy aj pridanou hodnotou vo forme lepších parametrov.

Model F5 R je ultrabook len s 1 kg hmotnosťou, 360° otočným displejom, Intelom 9. generácie či výdržou 9 hodín. Skvelý partner na cesty.

Skvelý kupón aj s darčekom

E-shop Banggood nám často ponúka skvelé kupónové ceny a Teclast F5 R nie je výnimkou. K dispozícii je dokonca EU Priority Line doprava úplne zadarmo.

Aby toho nebolo málo, k notebooku dostaneš aj tašku na prenášanie, taktiež úplne zdarma.


Kupónová cena
274,45€
335,47€
Kupón
BGHUC40558

Displej ohneš až na druhú stranu

Hlavnou špecialitou Teclastu F5 R je jeho 360° otočný IPS displej. Môžeš si ho teda prispôsobiť presne podľa potreby. Má Full HD rozlíšenie a veľkosť 11,6″.

Zaujímavosťou je možnosť ovládania stylusom, ktorý ale nie je súčasťou balenia.

Má klasický pomer 16:9 a vpredu sa nachádza aj 1 MPx webkamera. Obsahuje aj vstavaný mikrofón, takže sú možné aj videohovory.

Intel 9. generácie a 8 GB RAM

Vo vnútri pracuje na plne obrátky procesor Intel Celeron N3450 s maximálnym taktom 2,2 GHz. Je vyrábaný 14 nm technológiou a sekunduje mu aj integrovaná grafika Intel HD Graphics 500.

Ďalej obsahuje 8 GB RAM pamäte typu DDR3. Aby bol svižný a zachoval si rýchlosť, použitý bolo úložisko typu SSD s kapacitou 256 GB. Systém bude tak dostatočne rýchly.

Slušná výdrž a kovový dizajn

O napájanie sa stará 7000 mAh batéria a výrobca sľubuje výdrž cez 9 hodín pri prezeraní webu. Nabíjanie prebieha cez USB Type-C port, čo kvitujeme.

Notebook je ako sme už spomenuli veľmi ľahký a taktiež aj tenký (len 13 mm). Má strieborný kovový dizajn a rozmerovo je teda veľmi kompaktný.

Takýto notebook je určený hlavne pre ľudí, ktorí sú často na cestách a potrebujú počas toho pracovať. 11,6″ displej nie je pre každého.

HDMI, Windows 10 a bezdrôtové pripojenie

Samozrejmosťou je bezdrôtové pripojenie pomocou Wi-Fi v oboch pásmach a taktiež aj Bluetooth 4.2 štandardu. Obsahuje aj HDMI port či USB porty.

Operačný systém je Windows 10 v anglickom jazyku, no pomocou Wi-Fi je možné nainštalovať aj ďalšie jazyky.

Viac článkov o bláznivých čínskych výtvoroch posielame aj e-mailom. 👇

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *