Zariadenia

Ultra-lacný robotický vysávač z Číny má sací výkon 1800 pa a 400 ml nádobu na prach. Stojí len 26 €

Čína je krajina neobmedzených možností, čo dokazujú šialenými produktami, ktoré vychádzajú z ich tovární. V ponuke osvedčeného predajcu elektroniky Banggood sa objavil neuveriteľne lacný robotický vysávač.

Neuveriteľná kombinácia funkcií a ceny

BowAI – robotický vysávač je v ponuke za neuveriteľných 26 € / 674 kč a pritom má funkcie robotických vysávačov, ktoré stoja stovky eur. Tento malý veľký stroj má priemer 258 mm a hmotnosť iba 580 g. Vďaka svojej výške  68 mm podlezie aj tie najnižšie priestory.


Kupónová cena
43,96€
43,96€
Kupón
výpredaj

Je vhodný na upratovanie hladkých povrchov ako sú dlažby, drevené, či laminátové podlahy a podobne. Za jednu hodinu dokáže vyčistiť 100 až 150 m². Vysávač má dve rotačné kefy, nasávací priestor a utierku na zotretie tekutín z podlahy.

Jeho sací výkon je neuveriteľných 1800 PA pri hladine hluku približne 40 dB. Len pre porovnanie, s rovnakým sacím výkonom prišiel aj Xiaomi Mi Robot Vacuum. Kapacita nádobky na odpad je dostačujúcich 400 ml.

Jeho prevádzkovanie nie je vôbec zložité, pretože proces upratovania sa spúšťa jediným tlačidlom.Na jedno nabitie dokáže vysávač BowAI pracovať  približne 100 minút. Doba nabíjania je približne 3 hodiny.

Robotický vysávač BowAI sa ponúka v troch farebných vyhotoveniach  a to slonovinová biela,  studená čierna alebo šedá hmla.

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *