Zariadenia

Teclast M30 je tenký 4G tablet s 10.1″ palcovým 2.5K displejom, 10-jadrovým procesorom a nízkou cenou

Značka Teclast sa zameriava na cenovo dostupné notebooky, tablety a PC doplnky. Tablet Teclast M30 ponúka perfektné parametre ako 2,5K displej, 10-jadrový procesor či podporu 4G za poriadne nízku cenu.

MicroSD (32 GB) ako darček, doručenie bez ďalších poplatkov

Tento tablet teraz kúpiš vďaka DealPlanet aj so zľavovým kupónom, ktorý posiela jeho cenu na parádnych 130€. Ako darček k objednávke dostaneš 32 GB MicroSD kartu od značky Blitzwolf.

💡 Deal Planet TIP: V objednávke odporúčame zvoliť dopravu EU Priority Line. Je zadarmo a táto doprava ti zaručí doručenie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Clo a DPH za teba zaplatí predajca. Cena v zľave je tak pre teba finálna, ktorú zaplatíš.


Kupónová cena
128,91€
153,26€
Kupón
BG11M30

Veľký 2.5K displej

Teclast M30 má veľký 10,1″ palcový displej s IPS panelom, ktorý je obľúbený vďaka svojim krásnym farbám a dobrým pozorovacím uhlom. Má obrovské 2,5K rozlíšenie, teda 2560 x 1600 pixelov, čo je pri tablete v takejto cene veľmi pozoruhodné.

10-jadrový procesor sa postará o skvelý výkon

O výkon tabletu sa stará 10-jadrový procesor MediaTek Helio X27 s taktom až 2.6 GHz. Grafický výkon má na starosti grafický čip Mali-T880MP4 a je poháňaný 4 GB RAM typu LPDDR3.

Svoje súbory a dokumenty budeš ukladať na 128 GB eMMC úložisko, ktoré v prípade potreby môžeš rozšíriť o microSD kartu v totožnej veľkosti.

Tablet má operačný systém Android 8.0 a v kombinácii s výkonným procesorom sa o rýchlosť systému netreba obávať.

SIM slot, 4G pripojenie či dual-band WiFi

Veľkou výhodou tabletu je hybridný Dual-SIM slot, vďaka ktorému doň možno vložiť až dve SIM karty. Tablet má podporu všetkých 4G pásiem, ktoré sú na Slovensku a v Česku používané. Viac sa o nich dočítaš TU.

Ak k pripojeniu na internet neplánuješ využívať SIM kartu, môžeš použiť WiFi. Teclast M30 podporuje dual-band WiFi (802.11b/g/n), takže sa pripojíš ako k 2.4 GHz sieti, tak aj k 5 GHz.

Veľká batéria s dlhou výdržou

Aj keď by sme očakávali, že pri toľkých skvelých parametroch predajca niekde uberie, na batérii to rozhodne nie je. Tablet má totižto veľkú 7500 mAh batériu s výdržou približne 8 hodín.

Nabíjanie je vďaka konektoru USB Type-C rýchle a zaberie približne 2 až 3 hodiny.

Tenký, ľahký a štýlový

Dizajn tabletu je niečo, čo si zamiluje každý z nás. Je hrubý len 10 mm, na výšku má 170 mm a na dĺžku 240 mm. Na prednej strane sa nachádza len displej a 2.0 MPx fotoaparát. Zo zadnej strany v tmavo-šedej farbe nájdeme logo výrobcu a 0.5 MPx fotoaparát.

Hmotnosť tabletu je 591 gramov a v kombinácii s kompaktnými rozmery je ľahko a pohodlne prenosný.

Viac článkov o bláznivých čínskych výtvoroch posielame aj e-mailom. 👇

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *