Zariadenia

Teclast P10S je brutálne lacný 10,1-palcový tablet s LTE, Bluetooth 5.0 aj GPS

Tento tablet ťa presvedčí o tom, že aj nemožné je možným. Teclast P10S má desať palcový displej, osmejadrový procesor, Android 9.0 Pie a navyše podporuje aj 4G. To všetko v cene výrazne nižšej ako je 100 € / 2 582 kč. Že neveríš? Tak čítaj.

Poriadne nízka cena

Tablet Teclast P10S je novinkou, má skvelú výbavu v pomere k cene, za ktorú je teraz dostupný na predobjednávku. Navyše k nemu predajca Banggod ponúka kupón na zľavu. Po jeho zadaní je konečná cena zariadenia nižšia ako 82 € / 2 120 kč.

💡 Deal Planet TIP: V objednávke odporúčame zvoliť dopravu EU Priority Line. Je úplne zadarmo a táto doprava ti zaručí doručenie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Clo a DPH za teba zaplatí predajca. Cena v zľave je tak pre teba finálna, ktorú zaplatíš.


Kupónová cena
45,46€
55,56€
Kupón
BGP10S89P

Zaujímavá výbava

Poďme po poriadku. Tablet má rozmery 240 x 150 mm a príjemnú hrúbku iba 7.9 mm. Hmotnosť je 700 g, čo nie je málo, ale na veľký displej a silný akumulátor je to štandard.

IPS LCD displej má uhlopriečku 10,1 palca a skvelé rozlíšenie 1200 x 800 pixelov. Ide o 2,5D multidotykový panel od značky Sharp s vysokým kontrastom.

Zariadenie poháňa 64 bitový osemjadrový procesor s výkonom 1,6 GHz. Táto verzia má 2 GB RAM a 32 GB úložisko, ktoré je možné rozšíriť až 128 GB microSD kartou v samostatnom slote. Výbava postačuje na bezproblémový chod predinštalovaného Andorid 9.0 Pie so všetkými jeho výhodami.

Teclast P10S má aj slot na SIM kartu s podporou 4G sietí. Naše pásmo B20 však medzi podporovanými nie je. To však neprekáža tomu, aby si s tabletom mohol telefonovať, alebo surfovať po internete.

Na pripojenie môžeš využiť aj WiFi v pásmach 2,4 GHz aj 5 GHz. Z bezdrôtových sietí ešte spomenieme populárny Bluetooth vo verzii 5.0. Tablet podporuje aj lokalizačné služby prostredníctvom modulu GPS. Má microUSB konektor aj 3,5 mm jack na pripojenie akýchkoľvek slúchadiel.

Okrem tejto parádnej výbavy má ešte dve kamery. Predná kamera na telefonovanie aj selfie má rozlíšenie 2 MPx. Zadná kamera má rozlíšenie 5 MPx aj automatické zaostrovanie. To nie je žiadna sláva, ale tablet nie je zariadenie, ktoré je primárne určené na fotografovanie.

Akumulátor má kapacitu 6000 mAh, čo postačuje napríklad na 10 hodín prehrávania videa.

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *