Ostatné

Stráženie ceny je nová funkcia na Deal Planet. Poklesy cien priamo na tvoj e-mail

Deal Planet sme spustili za účelom spohodlnenia nákupov z Číny. Ponúkame ti hneď niekoľko intuitívnych funkcií, vďaka ktorým vždy nájdeš ten najvýhodnejší „díl“. Porovnávanie ceny, cenová história produktov či najlepšie kupóny teraz dopĺňame o ďalšiu veľmi praktickú novinku.

Sledujeme poklesy cien za teba

Poznáš to. Zaujal ťa nejaký produkt, začneš si o ňom čítať, hľadať najlepšie ceny (cez cenové porovnanie na Deal Planet 🙂 ). Stále však nie si pevne rozhodnutý, že práve takúto sumu si zaň ochotný zaplatiť. Tu prichádza novinka na DealPlanet.sk – stráženie ceny.

Prostredníctvom tejto funkcie sledujeme poklesy cien za teba a akonáhle produkt zlacnie pod tebou nastavenú hodnotu, pošleme ti o tom e-mail. O najnovšej a najnižšej cene tak budeš vedieť prakticky ihneď, ako pridáme na web nový kupón.

Odpadá ti tak „starosť“ neustále sledovať vývoj ceny daného produktu. Pridáme nový kupón, no ty budeš zrovna na popoludňajšej káve. Náš systém sa o všetko postará a ihneď ti zašle e-mail s informáciou o cene. Popri vychutnávaní si kávičky tak dokážeš ešte aj dobre ušetriť.

Ako nastaviť stráženie ceny?

Je to naozaj jednoduché. V každom produkte nájdeš umiestnené tlačidlo „Strážiť cenu“. Stačí naň kliknúť, vyplniť e-mailovú adresu, vybrať si farbu produktu (ak sú dostupné viaceré), vyplniť tvoju vysnívanú cenu a potvrdiť.

Do tvojej schránky ešte príde potvrdzovací e-mail o nastavení stráženia ceny, aby si si bol istý, že funkcia je naozaj nastavená.

Dúfame, že táto novinka na DealPlanet.sk sa ti páči a nájde si u teba reálne využitie. Ak by si narazil na akýkoľvek problém na našej stránke, neváhaj nás kontaktovať.

Príjemné nakupovanie!

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *