Zariadenia

Toto sú smart hodinky Zeblaze Crystal 3. Majú farebný IPS displej, 7-dňovú výdrž a šialene nízku cenu

Smart hodinky Zeblaze Crystal 3 nám ukazujú, čoho všetkého sú Číňania za nízke ceny schopní. Hodinky disponujú farebným IPS displejom, zmerajú rôzne údaje o našej fyzickej aktivite či spánku a majú dlhú 7-dňovú výdrž.

V predobjednávkach sa predávajú ako teplé rožky, a to aj vďaka lákavej cene len 17,70 € s kupónom. Ak sa aj ty rozhodneš zaobstarať si tieto hodinky, odporúčame zvoliť dopravu Air Parcel Register, ktorá je cenovo najvýhodnejšia a dostaneš k nej aj sledovacie číslo. Doručenie potrvá od 7 do 35 dní.

Kupón platný pre všetky tri farby


Kupónová cena
15,43€
18,20€
Kupón
BGCR3

Krásny farebný IPS displej

Displej smart hodiniek Zeblaze Crystal 3 má oválny tvar, veľkosť 1.3″ palca a rozlíšenie 240 x 240 pixelov. Ide o IPS displej, ktorý vyniká krásnymi farbami a dobrou čitateľnosťou.

Cez aplikáciu si môžeš vybrať spomedzi rôznych ciferníkov a prispôsobiť si tak vzhľad. Ovládanie displeja funguje veľmi jednoduchým preklikávaním sa medzi ponukou.

Dlhá výdrž a rýchle nabíjanie

Hodinky majú batériu s kapacitou 200mAh, ktorá disponuje skvelou výdržou. Pri stand-by režime hovoríme o výdrži až 15 dní, ak budeme hodinky využívať viac, ich výdrž sa tým zníži na 7 dní.

Nabíjanie týchto smart hodiniek však nie je žiadnym utrpením. Z 0% na 100% ich vieme nabiť už za 2 hodiny, a to pomocou zabudovaného USB konektora. Nájdeme ho na bočnej strane hodiniek po tom, čo dáme dole náramok. Táto vychytávka od výrobcu nás odľahčuje od potreby vlastniť špeciálny nabíjací kábel.

Vďaka týmto vlastnostiam vieme hodinky využívať naozaj naplno a nemusíme neustále čeliť vybitej batérii.

Meranie aktivít, spánku a prepojenie s aplikáciou

Aj napriek veľmi nízkej cene hodiniek sa z množstva funkcií neubralo. Zo spodnej strany hodiniek nájdeme vylepšený snímač tepu, ktorý má na starosti kontrolu nášho zdravia.

Na svoje si prídu aj športovci. S hodinkami vieš zmerať všetky potrebné údaje, vrátane počtu prejdených krokov, kilometrov či spálených kalórií. Na výber máš aj kopu športových aktivít, od plávania, cez bicyklovanie, až po beh.

Kvalitný spánok je to, čo potrebuje každý z nás a vedia o tom aj Zeblaze Crystal 3. Zaznamenávajú nám všetky údaje o spánku, na základe ktorých vieme kvalitu spánku zlepšiť.

Hodinky možno spárovať s aplikáciou Happy Sports, v ktorej nájdeš všetky údaje na jednom mieste. K smartfónu sa pripojíš pomocou Bluetooth 4.0 a nastaviť si môžeš upozornenia pre prichádzajúci hovor, správy či zmeniť dizajn ciferníku.

Ultra-ľahká hmotnosť a kompaktné rozmery

Jedna z obrovských predností týchto hodiniek je ich nízka hmotnosť. Vážia len 27 gramov, takže na ruke ich takmer nebudeš cítiť.

Rozmery hodniek sú 40.5mm x 35.5mm x 12mm a dĺžka remienka je 190mm, vďaka čomu si ich okolo zápästia môže dať každý.

Na výber z troch farieb remienka

Zeblaze Crystal 3 majú dostupné tri farby remienka. Klasický čierny, zelený a pre dievčatá bordový. Náš kupón môžeš uplatniť na ktorúkoľvek z nich.

Viac článkov o bláznivých čínskych výtvoroch posielame aj e-mailom. 👇

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *