Zariadenia

Silný konkurent pre Mi Band 4: Honor Band 5 s AMOLED displejom, výdržou 20 dní a ešte nižšou cenou

Huawei a Honor majú už pár fitness náramkov za sebou a teda vedeli, do čoho treba ísť. Novým Honor Band 5 chcú konkurovať veľmi obľúbenému Mi Bandu 4 so svojím farebným AMOLED displejom, rozšírenými funkciami sledovania aktivít a výdržou 20 dní.

Predstavený bol len nedávno, no v overenom e-shope Cafago je už dostupný v bleskovom výpredaji len za 24,99 € / 646 kč (žiadny kupón nepotrebuješ, cena je priamo na stránke predajcu). Cenovo sa tak dostal dokonca pod Mi Band 4!


Kupónová cena
20,45€
20,45€
Kupón
výpredaj

Farebný AMOLED a výdrž 20 dní

Na prednej strane sa nachádza podobne ako pri Mi Bande 4 0,95″ farebný AMOLED displej s rozlíšením 240 x 120 px. Vďaka nemu bude tak oveľa lepšia viditeľnosť a vyniknú farby.

Výdrž by mala byť taktiež rovnaká pri stand-by režime a to 20 dní. Huawei sa tak držal najmä parametrov konkurenčného náramku. Baterka má kapacitu 100 mAh.

Notifikácie a pokročilejšie sledovanie aktivít

Samozrejmosťou sú notifikácie na prichádzajúce hovory, sms či správy z aplikácií. Na niektoré z nich sa dá priamo interagovať, ako napríklad ignorovať hovor či vypnúť budík.

Náramok dokáže merať srdcovú aktivitu a aj upozorniť na nepravidelnú aktivitu, merať spánok či rôzne druhy športov.

Špeciálne sledovanie aktivity dostalo plávanie, kde náramok pozoruje zábery vo vode , rýchlosť a vzdialenosť a na základe toho vyhodnocuje podrobnejšiu štatistiku.

8 druhov hlavných obrazoviek

To ako bude vyzerať hlavná obrazovka je len na tebe. Od výrobcu máš na výber až 8 rôznych dizajnov. Tie si môžeš jednoducho zmeniť v nastaveniach.

Náramok sa dá použiť aj ako ovládač na fotenie selfie fotiek. Má aj vodotesnosť 5ATM a je ho možné ponárať až do hĺbky 50 metrov rovnako ako Mi Band 4. Na pripojenie používa Bluetooth 4.2.

Viac článkov o čínskych gadgetoch aj na tvoj e-mail. 👇

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *