Základné info

Vznik spoločnosti
2004

Sídlo spoločnosti
Čína

Popularita obchodu
Stredná

TomTop je ďalší z najspoľahlivejších čínskych e-shopov. Dobré meno si vybudoval vďaka spoľahlivému doručeniu a výbornej zákazníckej podpore. Zameriava sa najmä na predaj elektroniky, vychytávok do domácnosti a oblečenie. V ponuke nájdeme produkty známych značiek, ale aj menej známych s čínskym pôvodom. Čo sa cien týka, vyplatia sa skôr lacnejšie gadgety a tovar z európskych skladov. Tie má predajca až 4 a najvýhodnejšie ponuky pre Slovákov a Čechov sú z nemeckého skladu. Veľkou výhodou je doručenie s názvom Duty Free Shipping, kedy zákazník nedopláca žiadne poplatky navyše. V drvivej väčšine je poštovné zadarmo a doručenie pri tomto type dopravy trvá 7 – 15 pracovných dní. Predajca sa zameriava na akcie prostredníctvom bleskových výpredajov, kupóny poskytuje len sporadicky. S predajcom TomTop sme v priamom kontakte a pre našich zákazníkov ponúkame rozšírený zákaznícky servis, pomoc pri reklamácii a ďalšie z našich výhod.

Pozitíva
  • Live chat pre riešenie problémov dostupný 24/7
  • Doprava Duty Free Shipping - doručenie do Európy bez ďalších poplatkov
  • U väčšiny produktov je doručenie zdarma, ak je spoplatnené tak veľmi lacno
  • Výhodné ceny na lacnejší sortiment
  • Pravidelné akcie na produkty v európskych skladoch s rýchlym dodaním
  • Ak je produkt dostupný v EÚ sklade, jeho cena je často nižšia ako v čínskom sklade
  • Pre našich zákazníkov poskytujeme rozšírenú zákaznícku podporu a pomoc pri reklamácii
Negatíva
  • Menej zaujímavé ceny na drahšie produkty, ako napríklad smartfóny
  • Nemajú európske servisné centrum
Doprava

Duty Free Shipping

Najvýhodnejší spôsob dopravy do Európy. Neplatíte žiadne ďalšie poplatky a cena produktu je výsledná. Balík má sledovacie číslo. Doručenie pri tomto spôsobe dopravy trvá približne 7 až 15 dní.

Priority Shipping

Bežný balík so sledovacím číslom a urýchlenou dopravou. Pri produktoch nad 22€ bude váš balík zastavený na colnici. Vhodné pre lacné produkty. Doručenie trvá približne 4 až 7 pracovných dní.

Standard Shipping

Bežný balík so sledovacím číslom. Pri produktoch nad 22€ bude váš balík zastavený na colnici. Vhodné pre lacné produkty. Doručenie trvá približne 15 až 25 pracovných dní.

Expedited Shipping

Doručenie z EU skladu pomocou kuriéra. Neplatíte žiadne ďalšie poplatky. Doručenie je rýchle a balík má sledovacie číslo. Doručenie trvá približne 3 až 5 pracovných dní.

Sortiment

Elektronika

Oblečenie & móda

Spotrebiče

Dom & záhrada

Auto & Moto

Hračky

Šperky

Náradie

Platobné metódy

Kartou online

Paypal

Prevodom na účet

Dobierka

Asset 1

GPay