Základné info

Vznik spoločnosti
2012

Sídlo spoločnosti
Čína

Popularita obchodu
Vysoká

Geekbuying patrí do TOP 5 najpopulárnejších a najspoľahlivejších čínskych e-shopov. Za 7 rokov pôsobenia na trhu si vybudovali veľmi dobré meno, práve vďaka výbornej zákazníckej podpore, priateľským cenám a spoľahlivým prepravným metódam. Hlavným sortimentom predajcu Geekbuying je elektronika a vychytávky rôzneho druhu, v ich ponuke však nájdeme aj oblečenie a doplnky. Veľkým plusom obchodníka sú prepravné metódy EU a HKEU Priority Line, pri ktorých predajca za teba vybaví všetky colné poplatky. Doručenie je mimoriadne spoľahlivé a v priemere trvá 7 – 15 pracovných dní. Predajca disponuje viacerými skladmi v Európe, vrátane Španielska, Poľska, Nemecka či Talianska. Pre Slovákov a Čechov je najvýhodnejšie objednávať z poľského a talianskeho skladu, kde sú najnižšie poplatky za poštovné. Okrem rýchleho dodania sa EÚ sklady predajcu vyznačujú aj bohatým sortimentom a častými výhodnými ponukami. S predajcom Geekbuying úzko spolupracujeme a vďaka dobrým vzťahom dokážeme našim zákazníkom ponúknuť rozšírenú zákaznícku podporu, pomoc pri reklamácii a v neposlednom rade aj špeciálne zľavové kupóny.

Pozitíva
 • Jeden z najspoľahlivejších čínskych e-shopov s dlhoročným pôsobením na trhu
 • Výborná zákaznícka podpora, ochotné riešenie každého problému
 • Výhodné ceny a pravidelné zľavové kupóny
 • Spoľahlivé metódy dopravy EU a HKEU Priority Line bez nutnosti doplácania colných poplatkov a DPH (vybaví predajca)
 • Viacero skladov v Európe s bohatým sortimentom a rýchlym doručením
 • Európske servisné centrum (smartfóny je možné servisovať v Poľsku)
 • Rozšírená zákaznícka podpora pre našich zákazníkov (v prípade problému môžeš kontaktovať priamo nás)
 • Možnosť nakupovania cez intuitívnu mobilnú aplikáciu
 • Možnosť dodatočnej zľavy pre študentov (cez tento link)
Negatíva
 • Nepatrí medzi najlacnejších (ako napríklad Aliexpress či Banggood)
 • Len 1 ročná záruka, podobne ako ostatní čínsky predajcovia
Doprava

HKEU Priority Line

Najvýhodnejší spôsob dopravy do Európy. Neplatíte žiadne ďalšie poplatky a cena produktu je výsledná. Balík má sledovacie číslo. Doručenie pri tomto spôsobe dopravy trvá približne 7 až 15 dní.

Registered Airmail

Bežný balík so sledovacím číslom. Pri produktoch nad 22€ bude váš balík zastavený na colnici. Vhodné pre lacné produkty. Doručenie trvá približne 15 až 30 pracovných dní.

DPD Express (EU)

Doručenie z EU skladu pomocou kuriéra. Neplatíte žiadne ďalšie poplatky. Doručenie je rýchle a balík má sledovacie číslo.. Doručenie trvá približne 2 až 7 pracovných dní.

Europe-Express (EU)

Doručenie z EU skladu pomocou kuriéra. Neplatíte žiadne ďalšie poplatky. Doručenie je rýchle a balík má sledovacie číslo.. Doručenie trvá približne 4 až 5 pracovných dní.

EU Priority Line

Najvýhodnejší spôsob dopravy do Európy. Pri tejto doprave neplatíte žiadne ďalšie poplatky a cena produktu je výsledná. Balík má sledovacie číslo. Doručenie trvá približne 7 až 15 pracovných dní.

AirMail

Bežný balík bez sledovacieho čísla. Pri produktoch nad 22€ bude váš balík zastavený na colnici. Vhodné pre lacné produkty. Doručenie trvá približne 30 až 40 pracovných dní.

DE UPS Express (EU)

Doručenie z EU skladu pomocou kuriéra. Neplatíte žiadne ďalšie poplatky. Doručenie je rýchle a balík má sledovacie číslo. Doručenie trvá približne 1 až 2 pracovných dní.

Italy-DHL (EU)

Doručenie z EU skladu pomocou kuriéra. Neplatíte žiadne ďalšie poplatky. Doručenie je rýchle a balík má sledovacie číslo. Doručenie trvá približne 4 až 5 pracovných dní.

Sortiment

Elektronika

Oblečenie & móda

Spotrebiče

Dom & záhrada

Auto & Moto

Hračky

Šperky

Náradie

Platobné metódy

Kartou online

Paypal

Prevodom na účet

Dobierka

Asset 1

GPay