Ostatné

Toto je značka Blitzwolf: Druhé čínske Xiaomi s kvalitnými produktami za ešte dostupnejšie ceny

V Číne je množstvo spoločností, ktoré sa chcú podobať Xiaomi alebo sa im aspoň priblížiť. No nie vždy je možné si pri takom množstve produktov a ich nízkej cene udržať stále dobrú kvalitu.

Toto sa ale čínskej značke Blitzwolf prekvapivo darí a chŕli jeden skvelý produkt za druhým so stále výhodnou cenou. Jedná sa mimochodom o značku obľúbeného čínskeho e-shopu Banggood.

Ako vlastne začali?

Píše sa rok 2015 a Blitzwolf priniesol na trh ich prvý produkt Power 3S, čo je rýchlo-nabíjací adaptér pre všetky druhy káblov. Pokryli tak dieru na trhu a začali vyrábať ďalej produkty v segmente nabíjačiek, káblov a smart domácnosti.

My sme na túto značku prvýkrát narazili práve pri nabíjacích kábloch. Zaujala nás hlavne ich kvalita a neporovnateľne nižšia cena, ako napríklad v slovenskej Alze.

Teraz už stovky produktov

Spoločnosti sa začalo dariť a rastie rýchlym tempom. Do portfólia im pribudli kategórie ako tablety, bezdrôtové slúchadlá, IoT produkty, osvetlenie, TV soundbary, audio či počítačové príslušenstvo.

Kategória smartfónov má ale obrovskú konkurenciu, do ktorej Blitzwolf bez kvality nechce zasahovať. Preto u nich nájdeme maximálne tablety.

Nechýbajú audio výrobky

Množstvo ľudí si obľúbilo práve bezdrôtové slúchadlá či ich TV soundbary.

My sme mali možnosť vyskúšať model slúchadiel BW-FYE6 a musíme povedať, že sa jedná o naozaj vydarený kúsok.

Slušná kvalita materiálu, dotykové ovládanie, 24-hodinová výdrž či USB Type-C nabíjanie – to je presne to čo chceme pri produktoch s dobrými cenami vidieť.

Kvalita aj v IoT segmente

Podobne ako Xiaomi či Apple, aj Blitzwolf má vlastný ekosystém produktov. Vďaka ich aplikácii vieš ovládať rôzne smart produkty a zostaviť si smart domácnosť.

Smart zásuvky, IP kamera, teplomer, smart kľučka či senzory spravia z tvojej bežnej domácnosti modernú. Pokiaľ si nezakladáš na značke a chceš ušetriť, Blitzwolf je určite riešenie pre teba.

Solídne miesto na trhu

Čínska značka sa naozaj snaží. Ich pomer ceny a kvality sa nám veľmi páči a preto budeš ich produkty vidieť na našich stránkach častejšie. Vybudovali si pevné miesto na trhu a ich hlavný partner Banggood sa stará o doručovanie do všetkých kútov sveta.

Práve vďaka kombinácií Banggodu a Blitzwolfu budeme mať tak možnosť prinášať exkluzívne kupóny, detailné recenzie ich produktov a ďalšie spolupráce.

DealPlanet odporúča:


Kupónová cena
9,64€
10,70€
Kupón
12blitzw
Kupónová cena
19,06€
29,32€
Kupón
BGBF27
Kupónová cena
35,01€
46,73€
Kupón
BGUBW
Kupónová cena
55,25€
55,25€
Kupón
výpredaj
Kupónová cena
93,55€
93,55€
Kupón
výpredaj
Kupónová cena
229,40€
229,40€
Kupón
výpredaj

Odoberaj náš newsletter a neunikne ti žiadny kupón. 👇

Súvisiace príspevky

Komentáre pre “Toto je značka Blitzwolf: Druhé čínske Xiaomi s kvalitnými produktami za ešte dostupnejšie ceny

 1. Igor píše:

  blitzwolf zaujal aj mna v poslednej dobe…blitzwolf je vlastne priamo-nepriamy 🙂 konkurent pre znacku alfawise ktora sa predava pod gearbestom, ak spravne dedukujem …alebo…nie ?

  1. DealPlanet.sk píše:

   Dá sa to tak brať, Alfawise je zasa vlastná značka Gearbestu. Bliztwolf patrí Banggoodu. Avšak kvalitou sa tieto dve značky nemôžu porovnávať, skúšali sme niekoľko Alfawise produktov a nikdy viac…

   1. Igor píše:

    ja mam od nich (alfawise) vertikalnu mys a davkovac mydla…. myska sluzi ako ma uz vyse roka a davkovac uz nefunguje ale tie iste problemy mam aj s davkovacmi zo xiaomi portfolia….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *