Zariadenia

Magicsee N5 Plus je nadupadný TV Box so 4 GB RAM, 64 GB pamäťou či podporou 8K. Má neuveriteľnú cenu

Na slovenskom trhu sú populárne v segmente TV boxov najmä tie od Xiaomi. No Magicsee to chce zmeniť a ponúka svoj špecifikáciami nadupaný TV box N5 Plus.

Zaujme najmä najnovší chipset Amlogic S905X3, 4 GB RAM, 64 GB úložisko, podpora 8K, bohaté rozhranie, Android 9.0 či možnosť rozšírenia úložiska až na 4 TB.

Fantastická cena

Magicsee N5 Plus je úplná novinka, ktorá svoj predaj odštartovala exkluzívne na Gearbeste. Ten ho má vo svojej ponuke v bleskovom výpredaji za veľmi príjemnú cenu. Pomer ceny a výkonu je teda viac než výhodný.


Kupónová cena
127,88€
127,88€
Kupón
výpredaj

💡 Deal Planet TIP: V objednávke odporúčame zvoliť dopravu EU Priority Line. Je zadarmo a táto doprava ti zaručí doručenie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Clo a DPH za teba zaplatí predajca. Cena v zľave je tak pre teba finálna, ktorú zaplatíš.

Nadupaný hardvér

Magicsee N5 Plus svojimi špecifikáciami pripomína počítač – a to doslova. Vo vnútri pracuje štvorjadrový procesor Amlogic S905X3 aj s grafickým čipom ARM G31 MP2. Nehrozí tak žiadne načítavanie či prehrievanie počas sledovania.

Obsahuje 4 GB RAM pamäte a až 64 GB úložisko, čo sú na TV box úctyhodné čísla. Existuje aj možnosť rozšírenia pamäte až na 4 TB formou 2,5″ SSD či HDD diskov.

Podpora 8K a FHD pri 60 fps

Všetok výkon sa v krabičke sústreďuje hlavne kvôli podpore 8K. Veľké video súbory potrebujú väčší výpočtový výkon, a tak Magicsee N5 Plus nemá žiadny problém ani s prehrávaním 8K UHD obsahu.

8K rozlíšenie funguje na 24 fps. 4K, 2K a FHD rozlíšenia si zase môžeš vychutnať na plynulých 60 fps.

Android 9.0 = veľa možností

S operačným systémom Android 9.0 nie si ničím limitovaný. Môžeš si z obchodu Play sťahovať aplikácie a využívať služby ako napr. Netflix, Youtube či obyčajný prehliadač.

TV box je pripojený do siete pomocou Wi-Fi a aby boli prenosové rýchlosti čo najväčšie, dostupné sú až 2 antény. Externá sa stará najmä o najlepší signál a interná anténa rýchlosť ešte viac stabilizuje.

Veľmi bohaté rozhranie

Určite poteší prítomnosť rýchleho štandardu USB 3.0. Obsahuje 1x USB 2.0 a skvelou správou je aj slot na micro SD kartu.

Na zadnej strane sa nachádza HDMI port, AV a SPDIF porty a taktiež aj LAN na pripojenie pomocou Ethernetu.

Viac článkov o bláznivých čínskych výtvoroch posielame aj e-mailom. 👇

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *