Zariadenia

Smart RGB LED pásik od Blitzwolf má úžasné funkcie v aplikácii a v EÚ sklade stojí veľmi málo

Čínska značka Blitzwolf je populárna vďaka kvalitnému a cenovo dostupnému príslušenstvu k smartfónom. V ich portfóliu však nájdeme aj produkty, ktoré sú z iného súdka.

Toto je RGB LED pásik, ktorý môžeš škálovať do neobmedzenej dĺžky, cez WiFi ho prepojiť s aplikáciou, v ktorej možno nastaviť od farebných režimov, až po časovač pre spúšťanie svetla.

Dostupný v EÚ sklade s rýchlym dodaním

Tento produkt sa dokonca nachádza v EU sklade, vďaka čomu doručenie zaberie len pár dní a poplatkov za clo a DPH sa netreba obávať.

Odporúčame zvoliť dopravu EU Standard Shipping, ktorá je cenovo najvýhodnejšia a zároveň je spoľahlivá. S našim kupónom kúpiš tento LED pásik už od 15,75€.

Na výber z rôznych dĺžok


Kupónová cena
5,02€
8,41€
Kupón
12blitzw
Kupónová cena
7,57€
8,41€
Kupón
12blitzw

Široká škála RGB farieb

LED pásik nám ponúka až 16 miliónov farieb. Na jednom metri pásika nájdeme až 30 RGB LED diód a 30 diód bielej farby s teplotou farby 4000K. Svetlo žiari do 150° uhla a jeho farbu možno meniť jednoducho v aplikácii.

Jednoduchá montáž, škálovateľná veľkosť

Montáž pásika je veľmi jednoduchá. Po výbere miesta jednoducho strhneme pásku zospodu a pásik nalepíme. Výhodou je, že drží na takmer akomkoľvek povrchu.

Na LED pásiku nájdeme aj značky, v ktorých ho možno prestrihnúť. Vďaka tomu ho môžeš nalepiť na požadovanú dĺžku. Nakoniec nám stačí pásik pripojiť k ovládaciemu boxu, ktorý spojíme s adaptérom a strčíme do zásuvky.

Dĺžka pásika sú 2 alebo 5 metrov, dĺžka káblu k ovládaciemu boxu 1,5 metra, z ktorého následne vedie 1,5-metrový kábel do adaptéra. Je možné ich škálovať do neobmedzenej dĺžky.

Množstvo nastavení cez aplikáciu

Pomocou aplikácie Blitzwolf môžeme začať LED pásik využívať naplno. V nastaveniach vieme vyberať zo 16 miliónov farieb, z predvolených farebných módov či dokonca naplánovať čas, kedy sa má pásik zapnúť a kedy vypnúť.

Pri prehrávaní hudby zo smartfónu vie pásik dokonca blikať v rytme hudby.

Podpora hlasového ovládania

LED pásik je dokonca možné spárovať aj s hlasovým asistentom, meniť jeho farbu či ho zapínať pomocou hlasu. Podporuje všetkých asistentov Google Home, Alexa či IFTTT.

Predvolené farebné módy

V aplikácii Blitzwolf nájdeme aj 8 predvolených farebných režimov. Režim Noc ponúkne jemné svetlo, pri ktorom sa dobre zaspáva, režim Párty vás prevedie svetelnými efektami a zmenami farieb.

Okrem toho má predvolené režimy čítania, silnej žiare, dúhy, jemného svetla či viac.

Viac článkov o bláznivých čínskych výtvoroch posielame aj e-mailom. 👇

Súvisiace príspevky

Komentáre pre “Smart RGB LED pásik od Blitzwolf má úžasné funkcie v aplikácii a v EÚ sklade stojí veľmi málo

  1. Igor píše:

    tak blitzwolf pasik je cenovo dostupnejsi ako xiaomi yeelight strip, takze volba je jasna ? blitzwolf ? alebo sa oplati priplatit za yeelight ? nemohli by ste urobit porovnania tychto dvoch led pasikov ? dakujem

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *