Zariadenia

Laserový meter Xiaomi ATuMan LS-1 má dosah 40 metrov, presnosť na 2 mm a je poriadne lacný

Spoločnosť Xiaomi prináša v zľave prostredníctvom e-shopu Banggood.com ďalší partnerský produkt. Tentokrát ide o šikovný digitálny laserový meter ATuMan LS-1, ktorý sa hodí ako praktická pomôcka aj v rámci tvojej domácnosti.

Veľmi nízka cena

Ak si chceš podobný gadget zakúpiť už dlhšiu dobu, teraz je tá správna príležitosť. V e-shope Banggood.com je možné zakúpiť digitálny meter Xiaomi ATuMan teraz v zľave už za približne 10 eur / 250 Kč. Doprava Standard Shipping je navyše úplne zadarmo.


Kupónová cena
25,92€
25,92€
Kupón
BEZ KUPÓNU

Spracovanie a funkcie nesklamú

Produkt získal dokonca ocenenie German iF Design Award pre rok 2019. Ide o ľahké zariadenie tenké len 1,6 cm a váhou len 28 gramov. Vyznačuje sa jednoduchým, no praktickým ovládaním jedným tlačidlom. 

Rovnako dobrá je aj ergonómia a zariadenie Xiaomi ATuMan LS-1 by malo veľmi dobre padnúť do ruky. Získané informácie následne zobrazí na podsvietenom LCD displeji. 

Meranie je k dispozícii na malé a stredné vzdialenosti do 40 metrov, s presnosťou na 2 milimetre. Využitie tak nájde ako v interiéri, tak aj v exteriéri, pri dizajne alebo rekonštrukcii.

Batéria má kapacitu 180 mAh, resp. až 3000 jednorazových meraní. Batériu nie je možné vymeniť, avšak jej dobíjanie je k dispozícii cez pomerne štandardný microUSB konektor. Plusom je tiež možnosť sledovania výsledkov meraní v rozličných jednotkách. V ponuke je meter (m), palec (in) alebo stopa (ft).

Viac článkov o čínskych gadgetoch na tvoj e-mail. 👇

 

Zdroj: banggood.com

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *