Zariadenia

Vyhrievaná bunda s teplotou až 50°C za nižšiu cenu ako bežné bundy? Vďaka tomuto kupónu to je možné

Vychytávkou tohto roka sú aj vyhrievané bundy do chladného počasia. Tie ti pri nízkych vonkajších teplotách dokážu zohriať textíliu, a vďaka tomu sa následne cítiš komfortnejšie a teplejšie.

Jednu z vyhrievaných búnd si navyše môžeš zakúpiť za skvelú a nízku cenu so zľavovým kupónom prostredníctvom známeho e-shopu Banggood.com.

Stojí menej ako bežné bundy

Nízka cena s využitím nášho zľavového kupónu sa pohybuje na úrovni len 33 €, pričom bunda je dostupná v štyroch veľkostiach od L po 3XL. Odporúčame zvoliť overenú dopravu Air Parcel Register spolu s Traffic Insurance službou.

Vďaka nej sa nemusíš báť poplatkov za clo či DPH. Ak by si ich predsa len uhrádzal, predajca ti vďaka tejto službe dané prostriedky v plnej výške preplatí.


Kupónová cena
36,49€
36,49€
Kupón
výpredaj
Kupónová cena
50,40€
56,00€
Kupón
affbg10
Kupónová cena
19,11€
35,38€
Kupón
BGzmi1wg

Vyhrievanie až do 50 stupňov Celzia

Inteligentná bunda ponúkne „slim” štýl, obsahuje aj kapucňu a je členená pásmi. Obsahuje výhrevnú zložku a tiež USB napájanie, pričom vyhrievanie bundy je možné na troch rôznych úrovniach. Vyhrievanie je k dispozícii na chrbte a krku. Táto bunda je typu „unisex”, teda určená ako pre pánov, tak aj pre dámske publikum.

Červená hodnota symbolizuje maximálnu výhrevnosť na úrovni až 50 stupňov Celzia. Biele svetlo indikátora signalizuje komfortný mód na úrovni 40 stupňov Celzia. Nechýba však ani režim pre šetrenie energie, modrý indikátor a 30 stupňov Celzia.

Samotný indikátor sa nachádza na prednej strane bundy. Ovládanie teploty je manuálne – tlačidlom.

Príjemným prekvapením je aj povrch bundy, ktorý odpudzuje kvapky vody, a tak dážď či sneh ti naozaj nenarobí problém. Bunda je napájaná ľubovoľným zdrojom 5V/2A, zdroj však nie je súčasťou balenia, a tak je nutné použiť vlastný – napríklad powerbanku.

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *