Zariadenia

Výrobca najlacnejších európskych kolobežiek má najnovší model s 350 W motorom vzadu. Má nízku cenu

Kugoo je už v segmente elektrických kolobežiek veľmi dobre známa značka. Na našom trhu sa preslávila najmä vďaka svojmu modelu Kugoo S1. Teraz prichádza s novinkou Kugoo Kirin S1, ktorá prináša zaujímavé parametre v kompromise s veľmi dobrou cenou.

Predajca Geekbuying si pre nás pripravil ešte lepšiu cenu s kupónom. Naviac je dostupná priamo z EU skladu, čo je perfektná spáva!


Kupónová cena
332,47€
346,35€
Kupón
NNN8THCHIGZ10

Balík ti bude tak doručený za veľmi krátku dobu len 2-7 dní a úplne zadarmo. Nemusíš sa báť ďalších poplatkov za clo a DPH.

Biela aj čierna farba

Kolobežka je dostupná v bielej a čiernej farbe a obsahuje kontrastné oranžové prvky na kolesách aj riadidlách. Dokážeme ju teda dobre identifikovať od ostatných modelov.

Váži 11,9 kg, má skladaciu konštrukciu jedným tlačidlom a je vytvorená z pevnej a ľahkej hliníkovej zliatiny.

Na riadidlách obsahuje aj displej s ovládacím prvkom, kde vidíš svoju aktuálnu rýchlosť, jazdný režim či stav batérie.

Výkonný 350 W motor

Kugoo Kirin S1 obsahuje dostatočne výkonný motor, aby zvládol štandardnú rýchlosť 25 km/h aj pri miernom stúpaní. 350 W elektrické motory používajú aj oveľa drahšie modely.

Zvládne maximálne stúpanie 15° a maximálna nosnosť je 100 kg. Dostupné sú 3 rýchlostné režimy, ktoré si môžeš nastavovať v aplikácii alebo displeji podľa terénu alebo keď chceš šetriť batériu.

Dojazd 25 kilometrov

Dojazd 25 km nie je málo ale zasa ani veľa. Štandardné číslo pri kolobežkách a v rámci ceny je viac ako vyhovujúce. Batéria má kapacitu 6 Ah.

Ďalej obsahuje veľké 8″ bezdušové kolesá, takže sa nemusíš báť defektu. Menšou nevýhodou je potom horšie tlmenie nárazov, no preto obsahuje vpredu aj malý tlmič.

Predné svetlá aj podpora aplikácie

Samozrejmosťou je aj poriadne predné LED osvetlenie. Vzadu sa nachádza brzdové svetlo. Na riadidlách aj podložke na nohy je protišmykový povrch.

Úplnou novinkou pri modeli Kugoo Kirin S1 je ovládanie cez aplikáciu. Môžeš sledovať jej polohu, rýchlosť, štatistiky jazdy, vzdialene ju zamknúť či aktivovať vyhľadávanie hlasom. Názov aplikácie je KUGOO.

Kupóny na parádne čínske vychytávky posielame aj e-mailom. 👇

Súvisiace príspevky

Komentáre pre “Výrobca najlacnejších európskych kolobežiek má najnovší model s 350 W motorom vzadu. Má nízku cenu

  1. Jakub píše:

    Kupón je nefunkčný

    1. DealPlanet.sk píše:

      Dobrý deň, kupón sme aktualizovali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *