Zariadenia

KOSPET Prime sú neskutočné smart hodinky: 1260 mAh batéria, 4G, 2 fotoaparáty aj 3 GB RAM

Hľadáš nové inteligentné hodinky nabité funkciami? Zaujímavou voľbou môže byť práve nový model KOSPET Prime. Ten ponúkne najväčšiu kapacitu batérie, aká kedy bola v 4G hodinkách, štýlovú postrannú kameru, IPS displej, odomykanie tvárou a množstvo ďalších funkcií.

Majú skvelú cenu

Zakúpiť si ich môžeš v akciovej cene za sumu menej ako 135 € cez známeho predajcu Banggood.


Kupónová cena
148,36€
148,36€
Kupón
Výpredaj

💡 Deal Planet TIP: V objednávke odporúčame zvoliť dopravu EU Priority Line. Je úplne zadarmo a táto doprava ti zaručí doručenie bez akýchkoľvek ďalších poplatkov. Clo a DPH za teba zaplatí predajca. Cena v zľave je tak pre teba finálna, ktorú zaplatíš.

Šialená výbava

Telo hodiniek je vyrobené z keramického materiálu a ich remienok je štandardný silikónový s možnosťou výmeny. Hodinky KOSPET Prime ponúknu 1,6″ IPS displej s rozlíšením 400 x 400  pixelov pokrytý bližšie nešpecifikovaným ochranným sklom.

Vo výbave majú procesor MediaTek MTK6739, 3 GB RAM, 32 GB interného úložiska či až 1260 mAh batériu. Vzhľadom na to, že ide o smart hodinky, kapacita je naozaj masívna. Výrobca dokonca tvrdí, že ide o hodinky s najväčšou batériou na trhu.

Silná batéria zabezpečí výdrž až 168 hodín v standby režime alebo až 72 hodín prehrávania hudby či 8 hodín neustáleho hovoru. Štandardná výdrž pri dennom používaní je však 48 hodín. Batéria sa nabije za dve hodiny.

Hodinky obsahujú dve kamery, jednu postrannú 8 MPx pre jedinečné fotografie bez zloženia hodiniek z ruky a druhú 2 MPx na prednej strane pri ciferníku. Práve tá slúži na ďalšiu funkciu – odomykanie tvárou.

Inteligentné hodinky KOSPET Prime ponúknu aj fitness funkcie, a to hneď 9 rozdielnych módov. Po stránke softvéru je k dispozícii Android 7.1.1, nechýba technológia Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth 4.0 či slot pre SIM kartu na spomínané 4G pripojenie (s podporou VoLTE).

V podpore sietí je dokonca aj európske pásmo LTE B20 (800 MHz) a hodinky takisto podporujú 2G aj 3G konektivitu. Poteší prítomnosť GPS, GLONASS, ale aj zvýšená vodeodolnosť s certifikáciou IP67.

Kospet Prime na videu:

Súvisiace príspevky

Komentáre pre “KOSPET Prime sú neskutočné smart hodinky: 1260 mAh batéria, 4G, 2 fotoaparáty aj 3 GB RAM

  1. Igor Fekete píše:

    neake osobne skusenosti s tymito hodinkami ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *