Zariadenia

Blitzwolf robotický vysávač tvrdo útočí na Xiaomi. Aplikácia, sací výkon 2200 pa, LDS laserový systém a lepšia cena

Značka Blitzwolf nás milo prekvapuje pomerom ceny a kvality produktov. Ďalším dôkazom je tento robotický vysávač Blitzwolf BW-VC1 so sacou silou 2200 Pa, LDS laserovým systémom a výdržou batérie až 3 hodiny.

Cena, ktorej ťažko uveriť

Vďaka týmto skvelým parametrom ho považujeme za silnú konkurenciu pre vysávače od Xiaomi. Pridáva tomu aj fakt, že jeho cena v EU sklade je s našim kupónom len 200 €.

Doručenie z Európy je bez ďalších poplatkov. Odporúčame zvoliť spôsob dopravy EU Standard Shipping.


Kupónová cena
205,15€
229,40€
Kupón
BGUKVC1

Vysoký sací výkon a skvelý laserový systém

Ako už vieš, sacia sila tohoto vysávača je až 2200 Pa. Oproti Xiaomi vysávačom má až dve štetiny, vďaka ktorým nezabudne na žiadnu špinu. Vo výbave nechýba ani spomínaný laserový systém detekovania okolia (LDS).

Veľkou výhodou je aj veľmi tichý motor, ktorý zaručuje, že ťa vysávač počas svojej práce bude rušiť naozaj minimálne. Vysávač si hravo poradí s prekážkami do 2 cm a povysávanú špinu nájdeme v nádobke s kapacitou 380 ml.

Aplikácia so širokou škálou možností

Mobilná aplikácie pre vysávač s názvom Blitzwolf nám ponúka naozaj poriadne veľa možností. Vysávač k nej môžeme pripojiť buď cez Bluetooth, alebo 2.4 GHz WiFi.

V aplikácii môžeme vytvoriť až 10 predvolených miestností, ktoré si vysávač zapamätá. Vieme v nej dokonca vytvárať aj virtuálne steny, ktorými zabránime vysávaču dostať sa na miesta, kde ho nechceme.

Nájdeme v nej aj možnosti ako nastavenie výkonu vysávania, možnosť naplánovať, kedy má povysávať alebo aj možnosť zónového čistenia.

Poriadna výdrž batérie

Vysávač Blitzwolf má oproti tomu od Xiaomi aj dlhšiu výdrž batérie. Aj napriek tomu, že jej veľkosť je tiež 5200 mAh, dokáže na jedno nabitie vysávať až 3 hodiny. Za tento čas vyčistí približne 280 m2 plochy.

Nabíjanie prebieha cez dobíjaciu stanicu. Vysávač sa po každom dobití vráti sám na svoje miesto. Pri plne vybitej batérii trvá kompletné nabitie vysávača približne 4 hodiny.

Pozri si krátke video

Viac článkov o bláznivých čínskych výtvoroch posielame aj e-mailom. 👇

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *