Zariadenia

Janobike 2000 W je extrémna elektrická kolobežka s dojazdom 80 km a 340 € kupónom v EÚ sklade

Janobike je čínska značka, ktorú zrejme poznať nebudeš. No po tomto produkte si ju určite zapamätáš – elektrická kolobežka s výkonom 2000 W, až dvomi motormi, maximálkou 70 km/h a dojazdom až 80 km je naozaj bomba.

A má aj bombastickú cenu – vo svojej kategórii je jedna z najlacnejších. Známy predajca Banggood ju už má na predobjednávku s neskutočným 340 € kupónom!


Kupónová cena
773,01€
1 123,10€
Kupón
ISSAMJNB2KEU

Naviac je dostupná z európskeho skladu, pričom doprava EU Priority Mail je úplne zadarmo. Domov ti príde len za 2 až 7 dní. Predajca bude prvé objednávky odosielať po 29. novembri, takže do Vianoc ju máš určite doma.

Rýchlosť až 70 km/h a skvelý dojazd

Kolobežka s rýchlosťou 70 km/h? To už znie nebezpečne, no na Janobike kolobežke to zvládneš vďaka 2000 W motorom. Kolobežka obsahuje dva motory, na každom kolese. Zvládne ďalej maximálne stúpanie 35° a jazdca s hmotnosťou až do 200 kg.

Vo vnútri sa nachádzajú články batérií typu 18650, ktoré poskytnú neuveriteľný dojazd 80 km. Nabíjanie potom trvá 3-5 hodín.

Veľké pneumatiky a skladateľná konštrukcia

Janobike sa dokáže bez problémov pohybovať aj v náročnejších terénoch, za čo vďačí svojim veľkým 10″ pneumatikám. Oproti bežným elektrickým kolobežkám tak prejde aj prudšie kopce či nerovným terénom.

Nielen veľké pneumatiky, ale ja kompletné odpruženie sa postará o veľmi pohodlnú jazdu. O poriadne brzdenie sa starajú kotúčové brzdy založené na EBS brzdovom systéme.

Kolobežku je možné aj poskladať a jej prenášanie bude o niečo jednoduchšie. Na riadidlách sa nachádza aj displej, kde vidíš aktuálny rýchlosť, dojazd či stav batérie. Brzdná dráha sa zastavila na čísle 1,5 m.

Kolobežka obsahuje dokonca USB rozhranie pre nabíjanie tvojho smartfónu. Má aj predné svetlo, klasické zadné a zadné brzdové. Jedná sa tak o poriadny stroj, ktorý má veľký výkon a preto si vyžaduje aj viac skúseností.

Viac článkov o bláznivých čínskych výtvoroch posielame aj e-mailom. 👇

Súvisiace príspevky

Komentáre pre “Janobike 2000 W je extrémna elektrická kolobežka s dojazdom 80 km a 340 € kupónom v EÚ sklade

 1. Gurthfin píše:

  Naozaj extremna. Osobne sa citim najlepsie pri 20km/h. 30km/h len tak po priamej ceste bez hrbolov, skar, dlazdic, listia a blata. A na suchej ceste samozrejme.

  1. Lukáško píše:

   Dik za pomoc pri rozhodovaní 😀 😀 😀

  2. Samuel píše:

   @Gurthifin vy ju máte? presne tento model janobike t10? chcel by som vas poprosit o nejaku recenziu z vasho pohladu plusy minusy a tak. ďakujem za odpoved

 2. Samuel píše:

  @Gurthifin vy ju máte? presne tento model janobike t10? chcel by som vas poprosit o nejaku recenziu z vasho pohladu plusy minusy a tak. ďakujem za odpoved

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *