Zariadenia

Zabudni na klasické termosky. Táto má LCD displej, telo z nerezovej ocele a cenu pod 10 €

Termoska od čínskej značky IPRee nám prináša v nízkej cene veľa zaujímavých vychytávok. Azda najzaujímavejšia z nich je LCD displej, ktorý nám zobrazuje teplotu tekutiny, či kvalitná miska z nerezovej ocele na oddelenie čaja od vody.

Napriek tomu, že nám táto termoska ponúka veľa, je poriadne lacná. S naším kupónom začína cena len na 9,98 € a vybrať si môžeš zo štyroch farieb.

Kupón pre všetky farby


Kupónová cena
18,60€
18,60€
Kupón
výpredaj
Kupónová cena
18,60€
18,60€
Kupón
výpredaj
Kupónová cena
18,60€
18,60€
Kupón
výpredaj
Kupónová cena
18,60€
18,60€
Kupón
výpredaj

LCD displej ako ukazovateľ teploty

Začneme tým najpútavejším – displejom. Ide o LCD displej so zabudovanými senzormi, ktoré snímajú teplotu tekutiny v termoske. Tú následne displeji zobrazuje.

Teplotu preto zobrazuje vždy aktuálnu a správnu, takže o popálený jazyk sa už nemusíš obávať. Nakoľko displej nemá veľkú spotrebu, batéria vydrží naozaj dlho.

Materiály, rozmery a objem

Termoska má objem pol litra (500 ml), jej rozmery na výšku sú 23 centimetrov a jej priemer je 6,5 centimetra. Vďaka týmto rozmerom ju možno pohodlne nosiť napríklad v stojanoch v aute.

Termoska je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, pod ktorou má ďalšie vrstvy – medenú, ďalšiu vrstvu z nerezovej ocele (SUS304) a následne vákuovú izoláciu, ktorá zabraňuje úniku tepla.

Spodok termosky obsahuje materiál PP, vďaka čomu sa nešmýka a nepríde k nechcenému vyliatiu.

Oddeľ svoj čaj od vody

K termoske je pribalený aj praktický pomocník – oddeľovač na čaj. Ten je, ako aj zvyšok termosky, vyrobený z nerezovej ocele.

Do oddeľovača jednoducho nasypeš čaj, vložíš ho pod vrchnák termosky a zabrániš tým, aby boli čajové kúsky v každom šálku čaja.

Vyberie si každý: 4 farebné varianty

Na výber máme až zo štyroch farebných prevedení a hádaj čo – kupón platí pre všetky! Vybrať si môžeme z elegantnej matnej čiernej či bielej farby, výraznejšej červenej, alebo prémiovo vyzerajúcej zlatej farby.

Viac článkov o bláznivých čínskych výtvoroch posielame aj e-mailom. 👇

Komentáre pre “Zabudni na klasické termosky. Táto má LCD displej, telo z nerezovej ocele a cenu pod 10 €

  1. LukyMacko píše:

    Dá sa použiť uzáver termosky ako šálka?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *