Ostatné

Herná PC stolička s podperou na nohy má v EÚ sklade brutálne dobrú cenu

Väčšinou sa zameriavame na značkové produkty, ktoré sú všeobecne známe, no občas natrafíme u predajcov ako Banggood či Gearbest na produkty, ktoré takmer nikto nepozná a ich cena je viac ako výhodná.

Presne tento prípad je herná stolička C57742 u predajcu Banggood. Ponúka ergonomický dizajn, podpierku na nohy, nastaviteľné operadlo či pekný herný dizajn.

Neskutočná cena v EÚ sklade

Najväčšou bombou je však dostupnosť z európskeho skladu a cena a s naším kupónom pôjde ešte nižšie. Kúpiť si ju môžeš výhodnejšie ako samotní Číňania!


Kupónová cena
279,82€
307,79€
Kupón
AFfbG10

Tovar ti bude doručený od 2 do 5 dní. Odporúčame dopravu typu EU Standard Shipping Register, za ktorú si musíš priplatiť bagateľ 0,82 €.

Krásny herný a ergonomický dizajn

Poriadna herná stolička musí mať aj poriadny herný dizajn. Ako vidíš táto stolička spĺňa tieto štandardy a naviac je aj ergonomická.

Pôvodne bola dostupná až v 4 farbách, no momentálne sú to len 3: modrá, červená a čierno-biela. Zlatá farba je momentálne vypredaná.

Nastaviteľné operadlo a výška

Výhodou je určite pohyblivé operadlo, ktoré môže mať polohu od 90° až do 150°. To prispieva k pohodlnejšiemu sedeniu a môžeš na ňom relaxovať.

Samozrejme samotnú stoličku je možné otáčať v 360° a nastaviť aj výšku stoličky. To v rozmedzí 9 cm.

Pokiaľ by si mal pohodlia málo, môžeš ešte využiť výsuvnú podpierku na nohy. S týmito parametrami by si mohol kreslo kľudne využiť aj pri oddychu a nie len hraní.

Nechýba ani podpierka hlavy vo forme vankúša. Jeho polohu si môžeš prispôsobiť ako chceš, keďže sa uchytáva pomocou gumičky.

Kvalitný materiál

Výrobca uvádza, že ich stolička je vyrobená z kvalitného PVC materiálu, ktorý je odolný aj voči škrabancom a teda ľahko sa neroztrhá.

Bonusom je ešte aj vankúš na chrbát. Ten môžeš použiť pokiaľ by si potreboval podporu na kríže.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *