Ostatné

DealPlanet.sk je úplne nový inovatívny web pre nákupy z Číny, aký na Slovensku a v Česku doposiaľ nebol

Nakupovanie z Číny v posledných rokoch zažíva obrovský rozmach. Veľmi obľúbené je aj u Slovákov a Čechov, ktorí podľa štatistiky jednej zo slovenských bánk za rok 2017 len na Aliexpresse „nechali“ viac ako 2,2 milióna eur. Ďalšia štatistika tvrdí, že 7 z 10 Európanov nakupuje cez internet.

Nie je to však len Aliexpress, kde Slováci a Česi veľmi radi nakupujú. Priaznivé ceny ponúkajú aj ďalší čínski predajcovia, ktorých je naozaj množstvo. Ktorý z nich však ponúka najlepšie ceny a služby?

Tu prichádza DealPlanet.sk.

Vitajte na planéte najnižších a najlepších cien z čínskych e-shopov!

O čom vlastne DealPlanet.sk je?

Primárne ide o cenový porovnávač medzi čínskymi e-shopmi. Na našom webe nájdeš najpopulárnejšie produkty z Číny za najlepšie ceny. Aktuálne porovnávame ceny zo 6 najspoľahlivejších e-shopov.

Aj to je našou misiou. Vyberať pre teba len tie najspoľahlivejšie e-shopy, u ktorých sa nebudeš musieť báť nechať peniaze a ktorí majú výbornú zákaznícku starostlivosť.

Výhodou je, že všetky ceny na našom webe sa aktualizujú denno-denne automaticky, takže vždy sa ti snažíme zobrazovať najaktuálnejšie ceny. U čínskych predajcov je totižto známe, že ceny často menia aj zo dňa na deň.

Na našom webe aktuálne nájdeš prevažne elektroniku, no v budúcnosti plánujeme Deal Planet rozšíriť aj o ďalšie segmenty produktov, ako oblečenie, domácnosť, športy a iné.

Okrem cenového porovnávania ti náš web ponúka omnoho, omnoho viac. Na vývoji webu sme pracovali tvrdo viac ako 8 mesiacov a tu je zoznam všetkého, čo u nás nájdeš.

1. Cenové porovnanie

Najinovatívnejšou funkciu nášho webu je práve priame cenové porovnanie. Po otvorení produktu tak ihneď budeš vedieť, ktorý predajca ponúka daný produkt najvýhodnejšie.

S touto cenovou tabuľkou sa budeš u nás stretávať

Ceny sú aktualizované každých 24 hodín pre udržanie čo najaktuálnejšieho stavu.

2. Zľavové kupóny

Ak už si niekedy nakupoval z Číny, určite vieš, že čínski predajcovia veľmi radi ponúkajú zľavové kupóny. Tie ti vedia častokrát ušetriť výraznú sumu peňazí.

Kupóny sú vyznačené tyrkysovou farbou

U nás nájdeš najlepšie kupóny od viacerých predajcov prehľadne, na jednom mieste a v priamom cenovom porovnaní.

Páči sa ti náš nový web?

Pridaj sa medzi fanúšikov Deal Planet a už ti neunikne žiadna zľava.

3. Cenová história

Ďalšou z významných funkcií nášho webu je cenová história pre každý produkt. Každú zmenu ceny produktu ukladáme do našej databázy.

Históriu cien daného produktu si vieš zobraziť v tabe “Vývoj ceny”

Náš systém ti následne zobrazí, kedy bol produkt najlacnejší. Vždy tak budeš vedieť, či sa aktuálna cena vyplatí alebo sa oplatí počkať na inú, lepšiu zľavu.

4. Funkcia stráženia ceny

Aktuálne pripravujeme

V nadväznosti na vyššie spomínané čakanie na lepšiu zľavu, máme riešenie aj pre tento „problém“. Aby si nemusel neustále kontrolovať ceny produktov, stačí, ak si jednoducho nastavíš Stráženie ceny.

Spraviť tak môžeš pri každom produkte na našom webe. Stačí kliknúť na tlačidlo Strážiť cenu, zadať svoj e-mail, požadovanú cenu a akonáhle dosiahne produkt cenu, akú si zadal, príde ti informácia e-mailom.

Na tejto funkcii aktuálne pracujeme a akonáhle bude funkčná, budeme ťa informovať.

5. Možnosť sledovať zásielky

Ako sme písali na začiatku, nákupy z Číny ti chceme čo najviac spríjemniť a spohodlniť. Ak už si si nejaký tovar objednal, priamo na našej stránke môžeš sledovať jeho pohyb!

Spraviť tak môžeš cez funkciu Sledovanie zásielok, na ktorú nájdeš odkaz aj v hlavnom menu. Stačí vybrať obchod, z ktorého si objednal, vložiť sledovacie číslo, potvrdiť a systém ti zobrazia sa ti aktuálne informácie o tvojom balíčku.

6. Recenzie obchodov

Nakupovať nielen najlacnejšie, ale aj bezpečne. Chceme, aby si sa nemusel báť nechať v niektorom z čínskych e-shopov svoje peniaze, preto za teba reálne testujeme čínskych predajcov.

Od objednávky, cez platbu, doručenie až po reklamácie. Toto všetko skúšame ešte predtým, ako ti zobrazíme ponuky z konkrétneho obchodu. Všetky Recenzie obchodov nájdeš v odkaze v hlavnom menu nášho webu.

Aktuálne tiež pracujeme na možnosti pridávania hodnotení priamo od zákazníkov. Ak budeš s nákupom u toho ktorého predajcu spokojný alebo nespokojný, svoj názor budeš môcť vyjadriť už čoskoro.

7. Špeciálne výhody od Deal Planet

Špeciálne pre našich zákazníkov sme si pripravili extra výhody, ktoré získaš nákup cez našu stránku. Len my ti ponúkame darčeky k objednávkam, VIP zákaznícku podporu pri riešení akéhokoľvek problému či kupóny na mieru.

Nakupovať cez Deal Planet sa oplatí. Presvedč sa sám.

8. Návody, ako nakupovať

Ak si v nákupoch z Číny nováčikom, nevadí. Pripravili sme pre teba niekoľko detailných návodov, ktoré ti stručne, no komplexne vysvetlia, ako to celé funguje.

Ako zadať kupón, akú dopravu zvoliť, ako zaplatiť? Toto všetko sa dozvieš v našich návodoch.

9. Naše recenzie produktov

K tomu všetkému ešte aj píšeme vlastné články a recenzie na produkty, ktoré nájdeš na našom webe. Tento obsah nájdeš cez hlavné menu v položke Články a návody.

To by bolo z predstavenia nášho webu všetko. Veríme, že sa ti pobyt na našej novej stránke bude páčiť a splní účel, pre ktorý bola vytvorená.

Nakoľko na webe stále pracujeme a vyvíjame ho, môže sa stať, že narazíš na nejaké chybičky. Poprípade máš nápad na zlepšenie. Budeme veľmi radi, ak nám zašleš správu cez akúkoľvek kontaktnú metódu.

Takisto nezabudni odoberať náš zľavový newsletter. Posielame len tie najlepšie ponuky. 👇

Komentáre pre “DealPlanet.sk je úplne nový inovatívny web pre nákupy z Číny, aký na Slovensku a v Česku doposiaľ nebol

  1. Jozef Juščák píše:

    Mám záujem o výrobky, tovaru v rôznych oblasti

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *