Ostatné

Čínsky nový rok prináša mega akcie. Máme 250+ špeciálnych kupónov od najväčších predajcov

Oficiálny štart roka 2020 už máme za sebou, no naši čínski kamaráti ten svoj ešte len budú oslavovať. Čínsky nový rok 2020 sa začne 25. januára a bude rokom potkana. Pre domácich bude tento rok znamenať pokoj, harmóniu, úspechy a šťastie.

Rok potkana prináša šťastie v investíciách

Rovnako je k nim šťastena naklonená aj v rámci investícií. Presne takáto šťastena sa však nakloní aj k nám, keďže najväčší čínski predajcovia elektroniky si pre nás pripravili parádne kupóny. Práve tie dopomôžu k lepšej investícii do nového smartfónu či elektroniky do domácnosti.

My sme dali dokopy kompletné zoznamy kupónov určených pre oslavy Čínskeho nového roka od najznámejších predajcov Banggood, Gearbest aj Geekbuying. Nájdeš ich všetky na jednom mieste v našej brutálnej kupónovej tabuľke. Dostaneš sa k nej cez tlačidlo vyššie.

💡 Odporúčame, aby si si našu tabuľku uložil do záložiek v prehliadači. Do tabuľky pribúdajú nové kupóny, akonáhle ich čínske e-shopy zverejnia. Aktualizovaná je minimálne raz každých 24 hodín, počas celého roka.

Tipy k používaniu kupónovej tabuľky

Získaš 11 našich výhod:

Aj pri nákupe cez tabuľku získavaš všetky naše výhody. Ak si ich náhodou nepamätáš, všetky nájdeš v našom článku.

Prepínanie medzi hárkami:

V našej tabuľke máme niekoľko hárkov s kupónmi, pričom každý z nich je jasne popísaný. Prepínať sa môžeš medzi nimi klasicky. Tabuľku je možné otvoriť nielen na počítači, ale aj cez smartfón. Pre smartfóny odporúčame aplikáciu Google Tabuľky.

Naša tabuľka obsahuje viacero hárkov. Môžeš sa medzi nimi preklikávať

Ako vyhľadávať produkty:

V našich tabuľkách nájdeš stovky produktov. Ak ťa zaujíma len jeden konkrétny, pre ktorý chceš vyhľadať kupón, stačí na klávesnici stlačiť klávesovú skratku CTRL + F. Ak si tabuľku prezeráš cez smartfón, jednoducho cez horné menu (3 bodky) zvolíš “Nájsť a nahradiť”, zobrazí sa ti vyhľadávací riadok a napíšeš názov produktu.

Ako skopírovať kupón a prejsť do obchodu:

Jednoducho. V prípade počítača len označíš kupón myšou a skopíruješ. Ak ideš cez smartfón, stačí podržať prst na políčku s kupónom a kliknúť na kopírovať. Následne stačí kliknúť na odkaz uvedený hneď za kupónom. Vybrať si dokonca môžeš, či chceš zobraziť cenu produktu v eurách alebo v českých korunách.

Najlepšie kupóny posielame aj e-mailom. Prihlás sa na odber. 👇

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *