Zariadenia

Blitzwolf VP1 je LCD mini projektor s HD obrazom. Keď uvidíš, koľko stojí v EÚ sklade, nebudeš veriť

Blitzwolf zasahuje aj do segmentu projektorov so svojím VP1 LCD projektorom, ktorý má veľmi kompaktné rozmery a slušnú svietivosť 2800 lumenov. 

Ako si už pomaly pri tejto značke zvykáme, jeho cena je pekelne nízka. Veľkou výhodou je aj dostupnosť priamo z európskeho skladu!

Predajca Banggood ho má zaradený samozrejme v ponuke, keďže sa jedná o ich značku. Môžeš ho mať ešte aj s naším kupónom o niečo lacnejší.


Kupónová cena
79,88€
93,55€
Kupón
BGCyberVP1

Ako sme spomenuli, je dostupný z EÚ skladu, takže ti bude doručený od 2 do 5 dní! Poštovné je len za veľmi malý príplatok.

Kvalitná video recenzia

720p a svietivosť 2800 lm

Natívne podporuje projektor rozlíšenie HD (1280 x 720 pixelov), no dokáže prečítať aj Full HD videá a previesť ich na 720p.

Svietivosť projektoru sa zastavila na čísle 2800 lumenov. Nemal by si mať teda žiadny problém s viditeľnosťou na premietaciu plochu. Pomer kontrastu je 2000:1.

Kompaktné rozmery a pekný dizajn

Nejedná sa o žiadnu hrubú a ťažkú škatuľu. Blitzwolf VP1 má veľmi kompaktné rozmery 19.78 s 15.2 x 7.45 cm a hmotnosť len 1,1 kg. Je to teda veľmi praktické zariadenie a môžeš si ho bez problémov premiestniť.

Projektor je v tmavo-šedom prevedení. Na vrchnej strane je dierkovaná vzorka spolu so strieborným ovládacím panelom.

Diaľkový ovládač a zabudovaný reproduktor

Samozrejme, aby bolo možné projektor pohodlnejšie ovládať, v balení sa nachádza aj diaľkový ovládač. S ním máš všetko kompletne pod kontrolou.

Pokiaľ nemáš práve po ruke externý reproduktor, ten zabudovaný ti padne vhod. Výrobca sľubuje poriadne stereo.

Bohaté rozhranie

Blitzwolf VP1 sa môže pýšiť aj vcelku bohatou kompatibilitou. Na zadnej strane obsahuje porty pre HDMI, staršie VGA, kompozitné AV, USB či 3,5 mm audio jack.

Práve káblové slúchadlá môžeš využiť, pokiaľ chceš mať pri pozeraní súkromie a pokoj.

Premietacia vzdialenosť je minimálne 1 meter a optimálne do 3 metrov. Pri maximálnej premietacej vzdialenosti je veľkosť plochy 100″.

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *