Zariadenia

Blitzwolf má parádne TV soundbary aj s možnosťou prepojenia so subwooferom. Xiaomi by sa malo mať na pozore. Máme k nim aj kupóny

Blitzwolf je čínska značka, ktorá sa zrejme inšpirovala politikou giganta Xiaomi – taktiež chcú prinášať cenovo výhodné produkty so stále dobrou kvalitou.

Ich dva soundbary zožali úspech u predajcu Banggood. BW-SDB1 soundbar má z 500 recenziíhodnotenie 4,9 a BW-SDB2 s displejom taktiež rovnako 4,9.

Čierny soundbar BW-SDB1 má obľúbený Banggood za skvelú cenu, hlavne vďaka výhodnému kupónu.

Biela verzia je o niečo drahšia, no obsahuje aj displej a naviac je možné ho prepojiť aj so subwooferom Blitzwolf BW-SW2 s výkonom až 70 W.


Kupónová cena
113,01€
131,91€
Kupón
BGSDB1B
Kupónová cena
103,80€
103,80€
Kupón
NEDOstupné

Pri oboch produktoch je nami odporúčaná doprava EU Priority úplne zadarmo a balík ti príde od 7 do 15 dní.

Čierny soundbar na detailnej video recenzii

Oba soundbary s diaľkovým ovládačom aj Bluetooth pripojením

Ich spoločnou veľkou výhodou sú pribalené diaľkové ovládače. Pokiaľ ho máš teda pripojený na TV, nemusíš vsávať a stláčať manuálne tlačidlá ale pohodlne všetko riadiť z pohovky cez ovládač.

Samozrejme nechýba ani možnosť bezdrôtového pripojenia pomocou Bluetooth 4.2. Ďalej obsahujú aj bohaté rozhranie s AUX, optickým portom, koaxiálom či USB na prehrávanie hudby z flash disku.

SDB1 má 60 W a 6 reproduktorov

Prvá generácia soundbaru má slušný výkon 60 W a o poriadny zvuk sa stará až 6 reproduktorov spoločne s 2 membránami. Jedná sa o poriadneho konkurenta pre Xiaomi soundbar a to najmä nízkou cenou.

Nahradí tak plochý zvuk tvojej televízie a zážitok zo sledovania bude na úplne inom levely.

Okrem spomínaných portov má SDB1 ešte naviac HDMI ARC port, ktoré obsahujú už všetky modernejšie TV. Má aj smart funkciu automatického zapnutia podľa televízie.

Jeho šírka je 35 cm najmä kvôli lepšiemu priestorovému zvuku. Váha sa zastavila na čísle 1,8 kg. Bluetooth pripojenie má dosah približne 15 metrov.

Druhá o trochu drahšia generácia aj s displejom

BW-SDB2 ponúka prémiovejší strieborný vzhľad, displej na prednej strane aj s dotykovými ovládacími prvkami a možnosť pripojiť subwoofer cez špeciálny Bass extension port.

Rozloženie reproduktorov je pri tomto produkte zvolené odlišne od prvej generácie. Má 4 hlavné reproduktory a 2 nízko-frekvenčné. Podporuje aj 2.1 audio channel.

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *