Zariadenia

BlitzWolf má parádne smart hodinky s farebným displejom, vode odolnosťou či 15 dňovou výdržou pod 20 €!

Značku BlitzWolf možno už poznáš. Je známa najmä svojimi výrobkami ako sú nabíjacie káble, adaptéry či iné príslušenstvo pre smartfóny. No v portfóliu majú aj smart hodinky, ktoré svojou neuveriteľnou cenou a výbavou útočia na populárny Xiaomi Mi Band 4.

Veľmi nízka cena

Smart hodinky BlitzWolf BW-HL1 sú dostupné u predajcu Banggood v bleskovom predaji a cena ťa určite zaujme. Odporúčame ti zvoliť dopravu AirParcel Register, ktorá je za menší poplatok, no balík budeš mať pod kontrolou vďaka sledovaciemu číslu.

Nakoľko ide o produkt s hodnotou nižšou ako 22 €, colné poplatky sa naň nevzťahujú. Cena je tak pre teba finálna.


Kupónová cena
21,46€
29,37€
Kupón
BGHU422

Farbený displej a 15 dňová výdrž

Hodinky ponúkajú štvorcový tvar ako Apple Watch či Amazfit Bip. Práve tým od Xiaomi konkurujú a cenou ich dokonca prekonávajú.

Majú farebný IPS displej s uhlopriečkou 1,3″ a rozlíšením 240 x 240 pixelov. Je možné nastaviť dokonca aj úroveň jasu.

Pri standby režime batéria vydrží 15 dní, pri bežnom používaní je to od 7 do 10 dní. Batéria má kapacitu 180 mAh a nabíjanie trvá 2 hodiny. Nabíjačka funguje na princípe magnetického nabíjania, čo určite množstvo z vás ocení.

Vode odolnosť IP68, meranie tepu aj aktivít

Skvelou vlastnosťou je určite vodotesnosť IP68. Dajú sa použiť aj pri plávaní pri maximálnej hĺbke 1 meter po dobu 30 minút. To je teda skvelá výbava pre 20 € hodinky.

Obsahujú tiež snímač pre meranie tepu. Pri akejkoľvek aktivite teda môžeš sledovať, ako pracuje tvoje srdce.

Samozrejmosťou je aj meranie ďalších aktivít ako chôdza, beh, cyklistika či športy ako futbal. Takisto dokážu monitorovať spánok.

Notifikácie a ovládanie hudby

Môžeš si nastaviť, z ktorých aplikácii ti budú chodiť notifikácie, a tak ako pri bežných drahších hodinkách sledovať svoje sociálne siete. Cez hodinky je možné prijať / odmietnuť hovor.

Pokiaľ si pustíš na smartfóne hudbu, hodinky ti umožňujú zastaviť / spustiť pesničku, pretočiť ďalšiu či predošlú.

Náramok sa dá jednoducho odstrániť, a tak si ho môžeš bez problémov vymeniť za iný. Má dĺžku 198 mm. Aby toho nebolo málo, hodinky disponujú funkciou vzdialenej kamery. Môžeš vidieť teda na hodinkách to, čo točí snímač na smartfóne. Komunikácia funguje cez Bluetooth 4.0.

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *