Ostatné

Využi 11 výhod nákupu cez Deal Planet, ktoré inde nezískaš

Nákupy tovaru z Číny sa za posledné roky stali veľmi populárnymi aj medzi Slovákmi a Čechmi. Čoraz viac ľudí začína uprednostňovať nákup z Číny pred nákupom od lokálnych predajcov.

Dôvody sú jednoznačné – oveľa lákavejšie ceny a stúpajúca kvalita služieb pre zákazníkov. My sa snažíme nákup tovaru z Číny ešte viac zjednodušiť a urobiť ich pre teba pohodlnejšími.

Ako funguje nákup „cez“ Deal Planet?

Na začiatok je potrebné vedieť, že pod pojmom nákup „cez“ Deal Planet nemyslíme priamy nákup na našom webe. Fungujeme totižto ako sprostredkovateľ nákupu, ku ktorému ti často ponúkneme špeciálny kupón, ale hlavne výhody, ktoré ti nedá nikto iný. Všetky výhody nákupu cez nás nájdeš popísané nižšie.

Ako teda nakúpite „cez“ Deal Planet? Jednoducho. Všetky produkty a články, ktoré u nás nájdeš, obsahujú špeciálne odkazy. Na základe kliknutia na tieto odkazy sa objednávka po transakcii zapíše aj do nášho systému. My z tvoj nákupu dostaneme malú províziu, vďaka ktorej môžeme prevádzkovať web a všetky naše služby. Cena tovaru sa v žiadnom prípade nijako nezvýši, práve naopak, vďaka kupónom, ktoré u nás nájdeš, výrazne ušetríš.

Práve na základe identifikácie objednávky, teda čísla objednávky, ti vieme poskytnúť nižšie popísané výhody. Ak teda chceš získať všetky z nich, je dôležité, aby si nakúpil cez naše špeciálne odkazy. Tie sú vždy umiestnené vo fialových tlačidlách.

Kliknutie na fialové tlačidlo “Kúpiť” je dôležitý krok pre získanie našich výhod.

 

Naše výhody sa nevzťahujú na objednávky vykonané priamo cez web predajcov alebo iného sprostredkovateľa.

S ktorými e-shopmi spolupracujeme?

V produktoch na našom webe alebo v článkoch môžeš nájsť ponuky viacerých predajcov. Všetky výhody však primárne poskytujeme na objednávky od troch najspoľahlivejších predajcov – Gearbest, Geekbuying a Banggood.

V produktoch na našom webe môžeš nájsť aj odkazy na iných predajcov, ako napríklad Aliexpress, ku ktorým zatiaľ okrem nižšej ceny a pomoci s nákupom neponúkame extra zákaznícky servis (reklamácie či vyriešenie strateného balíka).

Predajcov sme vybrali na základe našich dlhoročných skúseností z nákupov na týchto stránkach. V každom e-shope máme svoj vlastný kontakt, ktorý nám pomáha denno-denne riešiť otázky a prípadné problémy našich zákazníkov. Práve vďaka dobrým dlhoročným vzťahom dokážeme ponúknuť výhody, aké nikde inde nezískaš.

Ešte kým sa dostanete ku konkrétnym výhodám, chceme dodať, že zákaznícky servis, ktorý ponúkame, sa vzťahuje na akýkoľvek produkt zakúpený prostredníctvom našich odkazov.

Ak náhodou na našom webe nenájdeš produkt, o ktorý máš záujem, objednať ho môžeš cez odkazy vyššie. K dispozícii máme kupóny na 90 % produktov z vyššie spomínaných e-shopov a veľmi radi ti ich poskytneme cez správy alebo e-mail. Stačí sa nám ozvať.

Zoznam výhod

 1. Špeciálne kupóny s reálnymi, až 80% zľavami
  Veľmi dobré vzťahy a dlhoročná spolupráca s tromi najväčšími predajcami poskytuje špeciálne výhody pre našich zákazníkov. Často u nás nájdete špeciálne kupóny, aké vám nikto iný nedokáže ponúknuť. Tieto v drvivej väčšine zasielame do nášho newsletteru, takže je určite dobré sa prihlásiť na odber. Nájdete ich ale aj v našich článkoch. Ak chcete o špeciálnych ponukách vedieť okamžite, ako ich vydáme, stačí kliknúť na červený zvonček v ľavom dolnom rohu stránky a povoliť zasielanie notifikácií.
 2. Ku každej objednávke smartfónu ochranné sklo na displej zadarmo
  Ak objednáte smartfón cez naše odkazy a vyplníte tento formulár, zašleme vám ochranné sklo na displej úplne zadarmo. Váš nový telefón tak bude chránený ihneď od začiatku.
 3. Vždy najlepšie ceny
  Vďaka spolupráci s tromi poprednými čínskymi predajcami vám vždy vieme ponúknuť tú najlepšiu cenu. Neustále monitorujeme vývoj cien a ponuku kupónov a neunikne nám žiadna zľava.
 4. Vytvoríme vám kupón na mieru
  Máte záujem o nejaký Xiaomi aj ne-Xiaomi produkt a potešila by vás zľava? Stačí nám napísať do správ na Facebook stránkeInstagrame alebo e-mailom a my pre vás zariadime kupón na mieru.
 5. Nákup cez nás je vždy bezpečný
  Spolupracujeme a odporúčame vám len overených a spoľahlivých predajcov. O svoje peniaze sa tak absolútne nemusíte strachovať. Nákupom cez nás sa vám nikdy nestane, že vám dorazí prázdna krabica, kamene, slama alebo neoriginálny produkt.
 6. Žiadne stratené alebo nedoručené balíky
  Garantujeme doručenie každej objednávky, ktorú vykonáte cez naše odkazy. Ak by sa aj náhodou stala nepravdepodobná situácia, že vám balík nedorazí, naša podpora vám s problémom ochotne pomôže. Vďaka dobrým vzťahom máme špeciálne vyjednávacie podmienky a odkomunikovať vrátenie peňazí pre nás nie je žiadny problém.
 7. Chýbajúci tovar?
  Objednali ste viac produktov naraz, no niečo vám v balíku chýba? Obráťte sa na nás. Takisto vám zadarmo zašleme redukciu na naše zásuvky, ak v balíku bude chýbať (mnoho čínskych produktov má čínske koncovky).
 8. Neustála online podpora
  Neviete si dať rady pri komunikácii s predajcom? Chcete zmeniť adresu v objednávke alebo platba neprebehla úspešne? Akýkoľvek problém s vašou objednávkou dokážeme v čo najkratšom čase vyriešiť. Stačí, ak nám napíšete. Sme online takmer neustále.
 9. Záruka a reklamácie v rámci Európy
  Prestal vám fungovať produkt tak, ako by mal? Žiadny problém. S reklamáciami u čínskych predajcov máme bohaté skúsenosti a v rámci 1-ročnej záruky dokážeme vyriešiť aj na prvý pohľad neriešiteľný problém. Ak ste sa rozhodli produkt vrátiť, vybavíme pre vás tie najlepšie podmienky vrátenia peňazí. Produkt s hodnotou do 50 dolárov vymeníme za nový. Vďaka európskym servisným centrám tiež nebudete musieť zasielať produkt do Číny. So všetkým vám ochotne poradíme.
 10. Pomoc s nákupom
  Ak ste v nakupovaní od čínskych predajcov začiatočník alebo potrebujete poradiť ohľadom výberu správnej dopravy, naša podpora vám ochotne s nákupom poradí. Stačí nás kontaktovať prostredníctvom správy na FacebookuInstagrame alebo klasicky, e-mailom.
 11. Poradenstvo pri výbere produktu
  Uvažujete nad kúpou nového smartfónu, notebooku alebo vychytávky do domácnosti? Vieme, čo bude pre vás v danej cenovej kategórii to najlepšie. Takisto vieme, kde daný produkt kúpite najvýhodnejšie.

Zoznam výhod budeme postupom času aktualizovať a dopĺňať o nové výhody. Už teraz pripravujeme ďalšie bonusy, ktoré získaš nákupom cez odkazy nášho webu. Byť návštevníkom a zákazníkom Deal Planet sa rozhodne oplatí. Vyskúšaj si to.

Súvisiace príspevky

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *